Všetky kategórie

Prispôsobené balenie prispôsobené vašej značke

Čas: 2023-09-21 Počet zobrazení: 134

nedefinované

Dizajn jedinečný obalové riešenia je absolútne neoddeliteľná od rôznych povrchových úprav obalový box.Povrchová úprava obalov sa vzťahuje na rôzne techniky spracovania a dekorácie vykonávané na vonkajšom povrchu obalu s cieľom zlepšiť kvalitu vzhľadu obalu, zvýšiť atraktivitu a sprostredkovať hodnotu značky. Nasledujú niektoré bežné povrchové procesy balenia.

Tlač je najbežnejší povrchový proces, vrátane ofsetovej tlače, hodvábnej tlače atď., s rôznymi technológiami spracovania farieb, ako je tlač CMYK, tlač pantone atď., Môže prispôsobiť farbu obalu, urobiť farbu bohatšou a plnšou a zlepšiť vizuálnu príťažlivosť. .

Horúca razba zahŕňa horúcu razbu, horúce striebro a inovatívnejšiu technológiu pozlátenia, ktorá sa často používa v luxusných obalových riešeniach. Môže pridať do obalu kovovú textúru, aby bola značka špičkovejšia.

Razenie môže vytvoriť konkávno-konvexnú textúru a trojrozmerný efekt na povrchu obalu produktu, zvýrazňujúc logo značky alebo vlastnosti produktu.

Laminácia je pokrytie fólie na povrchu obalu, ako je lesklá fólia, matná fólia atď., aby sa zvýšila odolnosť proti opotrebeniu, vodeodolnosť a lesk darčekovej krabičky, chránil obal pred poškodením a zároveň zvýšil vizuálny efekt. , čím je obal viac textúrovaný.

Spot UV sa používa na zlepšenie vizuálneho efektu a kvality vlastného balenia. Vo všeobecnosti sa na logo alebo obrázok aplikuje UV svetlo, aby vyzeralo jasne a kontrastovalo s ostatnými časťami, vďaka čomu je celý balík pútavejší.

Dizajn okien, navrhnutím priehľadného okna na obalovej krabici môžu spotrebitelia vidieť produkty v pevnej krabici, čím sa zvýši túžba po kúpe a intuitívne cítiť výrobok.

Blister technológia vhodná pre kreatívne balenie dizajn. Zahriatím plastovej fólie sa adsorbuje na obalovú škatuľu a získa komplexný tvar, čím sa vytvorí trojrozmerný obalový efekt a výrobok získa nový a jedinečný vzhľad.

Náš dizajnérsky tím zvyčajne vyberá vhodný proces podľa charakteristík produktu zákazníka a postavenia na trhu, aby vytvoril atraktívny obal. Ak sa chcete dozvedieť viac o obalovom riešení vhodnom pre vašu značku, môžete nás kontaktovať na webovej stránke.