Všetky kategórie

S veľkým nadšením by som odporučil Bensona a tím spoločnosti Topsion Packaging. Stali sa neoceniteľnými baliacimi partnermi pre mnohé z našich programov kozmetiky na kľúč. Ponúkajú špičkovú kvalitu, služby a sú váženým partnerom. Candice ako naša projektová riaditeľka začína každý projekt s prístupom „can-do“ a pracuje zo všetkých strán, aby uspokojila naše požiadavky. Opierame sa o jej znalosti a poradenstvo a vieme, že kvalita ich produktov zapôsobí na každom kroku. Ich úžasné ceny, rýchly obrat a pozornosť k detailom sú neprekonateľné a bez váhania by som ich odporučil ako oceňovaného poskytovateľa dodávateľského reťazca.

Barbara G. Weg Riaditeľka globálneho nákupu a obstarávania Classic Cosmetics Inc.

Môžem začať tým, že poviem „úžasné!“ Chcel by som sa vám poďakovať za všetku tvrdú prácu a trpezlivosť od vás a tímu Topsion Packaging! Za posledných 5+ rokov sme skutočne presadzovali primárne a sekundárne balenie, ktoré je krásne a luxusné, vy a váš tím Topsion neprestanete udivovať! Skákanie cez toľké obruče nás vždy udrží včas a v rozpočte! S hrdosťou môžem povedať, že naše produkty Hero vyrába spoločnosť Topsion!

Dyan Spigner Zakladateľ obalov PASEO

"S celým tímom Topsion Packaging je ÚŽASNÁ práca! Dôsledne idú nad rámec od začiatku do konca projektu, znova a znova. Ich prístup k čomukoľvek, mimoriadny dôraz na detail a absolútna oddanosť kvalite z nich robia NECENITEĽNÝCH PARTNER."

John Beard zakladateľ G2

„Ďakujem, Hernandez!
Skvelá správa, zákazník si obľúbil vaše vzorky lepšie ako ktorýkoľvek iný konkurent. Odviedli ste skvelú prácu!"

Dustin, zakladateľ spoločnosti Allen Elva Packaging

ABSOLÚTNE ÚŽASNÉ!!!!!Všetko vyzerá neuveriteľne!
Ďakujeme za váš tím RÝCHLY, VZORIEK a veľmi ochotný pracovať so všetkými našimi potrebami počas celého procesu vývoja.

Audrey Hiraki mimo základne

Tím Topsion je vždy veľmi nápomocný, proaktívny, zdvorilý a presný pri všetkých projektoch, na ktorých sme v minulosti spolupracovali. Moduly zobrazovania produktov a obaly sú vždy dodávané v špičkovej kvalite, určite odporúčame každému v tomto odvetví. Som rád, že môžem spolupracovať s tímom a teším sa na ďalšie vzrušujúce projekty spolu s tímom STAR z Topsion!“.

Benjamin Tan Manažér marketingu a komunikácie APAC Harman International